» Poradna » Mobily

Jak najit ztraceny telefon pripojeny k internetu se zakazanym urcovanim polohy?

Dobry den,nevi nekdo, zda existuje zpusob, jak najit ztraceny telefon, ktery nema povolene urcovani polohy? Kamaradka ho ztratila. Ma tam nainstalovano Find my device od Google (cesky asi normalne Najdi moje zarizeni). S telefonem se spoji, ukaze stav baterie, umozni zamknout, smazat, prehrat zvuk, ale polohu nezobrazi, protoze je to v telefonu vypnute.Pres Google Play by asi nebylo problem do telefonu nainstalovat aplikaci, ale zapnout urcovani polohy tezko...Je nejaka moznost? Je to neprijemne videt, ze Find my device je s telefonem spojeny, procenta baterie ubyvaji, ale telefon nenajdeme...Dekuji za kazdou radu, pokud existuje.

Odpovědi na otázku

Tak snad poučení pro příště aby si na své věci dávala větší pozor...

To rozhodne.Pripada mi hloupe, ze aplikace primo od Googlu ztroskota na vypnute GPS. Kdyby to byla aplikace treti strany, tak to samozrejme chapu. Nemuze mit k tomu opravneni.Na telefon jsme alespon napsali zpravu pro nalezce, kam muze zavolat a prehrali zvuk. Po dvou vterinach prehravani zvuku nekdo tipnul a telefon vypnul. Asi uz ho mel nekdo nepoctivy v kapse.Osobne jsem v zivote nasel asi 5 telefonu. Byly mezi nimi i levne, i kousek pres deset tisic. Nikdy by me nenapadlo si ho nechat, vsechny se vratily ke svemu majiteli. Snad jsme jeste ve vetsine.

Podivat se doma pod pradlo, mezi a pod polstare gauce aj. Ja uz nasel doma pri uklidu jeden ac jsem ho prozvanel jinym neslysel nikdo nic. Soused zas pri malovani 3 dny byli bez telefonu