» Poradna » O Živě.cz

Jak najít zde příspěvek

Odpověděl jsem na dotaz, poznamenal jsem si datum a i adresu stránky. Pokud se chci podívat zda někdo odpověděl, tak ani podle Odstavce ani podle hodiny vložení nemohu najít svůj příspěvek. Pokud zadám odkaz poznamenané stránky tak tam příspěvek je. Prošel jsem příspěvky ale podle hodiny vložení tam není. Kdy se objeví?

Odpovědi na otázku

Copak někde vidíš hodinu vložení? Je tu jen čas posledního příspěvku. Zkus hledat podle nějakého klíčového slova.

Nahoře je vyhledávání, tam můžeš příspěvek najít podle nadpisu, textu nebo autora.

Pro priste si uloz nekam odkaz. Ted tento priste jiny.https://www.zive.cz/poradna/jak-najit-zde-pri...

používám Google. Napíšu nějaká klíčová slova, co si zhruba vzpomínám a na konec přidám site:zive.czNapříkladpříspěvek jak najít site:zive.cz

To je pravda, google tady hledá lépe, než samotné vyhledávání poradny :)