Jak nainstalovat Windows ME přes BIOS?

Dobrý den,potřebuji nahrát na prázdný disk operační systém Windows Millenium. CD mechaniku i HDD mám nastaveny jako cable select,ale mechanika se mi v biosu nezobrazila. Poradíte někdo jak v biosu(Compaq r.1999) nastavit hdd i mechaniku a nahrát přes něj operační systém? moc díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Zkus jiný datový kabel.

Zkus zařízení najumperovat Master/Slave.

Dokud oboje v BIOSu neuvidíš, nehneš se z místa.

A ta mechanika - fungovala před instalací?
Pokud ano, musím předeslat, že jsem se setkal s případem, kdy vyloženě nešel systém nainstalovat z CD mechaniky i když jinde fungovala a na tom počítači potom fungovala zase. Problém je možná v BIOS. Pro tento případ zkus spouštěcí FLOPY disketou systém spustit a teprve poté nainstalovat z CD.

hdd nastav na master a mechaniku na slave,nastavenie cable select je použitelné, pokial sú v systéme dve cd/dvd mechaniky a viac,nie na nastavenie medzi hdd a cd,alebo skopíruj inštalačky na hdd a inštaláciu spusti z hdd

Drive vyjmi, připoj jinde, tamtéž nahraj a vrať

Souhlasím Je to efektivní.

Aj ja "Souhlasím" jenom ten nazov "Jak nainstalovat Windows ME přes BIOS?" mne simra u zadnice.