» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak nainstalovat Windows 7 na linux

Dobry den, Snažím se nainstalovat Windows 7 na Ubuntu 14.04 skousel jsem to nebootovat přes 2 programy WinUsb a Unetbootin a pokaždé se mi po restartu objeví tenhle error: ''Windows failed to start. A recent hardware or software change might be the cause. To fix the problem: 1. Insert your Windows installation disc and restart your computer. 2. Choose your language settings, and then click "Next." 3. Click "Repair your computer."If you do not have this disc, contact your system administrator or computer manufacturer for assistance.File: boot/bcd Status: 0xc000000eInfo: An error occurred while attempting to reade the boot configuration data.''Nevite nekdo co s tim?

Odpovědi na otázku

Už jste se na tu blbost ptalo!"Upozornění bylo odesláno."

instalovat win na linux :S ... asi spíš radši vedle linuxu ne ? případně místo ......botovat přes programy WTF ? .... i když chceš bootovat z usb s win 7,tak jednodudše překopíruješ obsah dvd případně isa na flashku ..... no a ty tři body jsou jasné ... zrestartovat pc s instalačním dvd / flashkou a tam vybrat opravu