» Poradna » Programy

Jak nainstalovat pc translator do Thunderbirdu

Dobrý denNevíte někdo jak nainstalovat překladovou ikonu Pc translátoru do Thunderbirdu.Děkuji Josef

Odpovědi na otázku

Asi nijak, jestli se nepletu jde to pouze do programů:- IE- MS Word- MS Outlook- Outlook Express- Firefox... přes SETUPWEB.EXE

Ale tady píšou Soubor obsahuje aktualizaci doplňků pro Firefox, Thunderbird, Internet Explorer, MS Word a MS Outlook.

Aha, fakt že jo, jak tu píšou, ten blugin tam je:WEBTB.XPINejspíš stačí použít aktuální a nainstalovat ručně.

Stejně jako do FF (zkopíruj přísl. soubory z profilu FF do profilu TB)

Díky, ten první odkaz je super a je lepší než pc translátor

Nemáš zač.