» Poradna » Mobily

Jak nainstalovat nový android do mobilu Lenovo A536?

cau chci se nekoho zeptat jak mam nainstalovat novy android do lenovo a536 objevise jen zacatek napis lenovo a potom nic diky //Upraven titulek (původní byl "d").

Odpovědi na otázku

Dle položené otázky a způsobu jakým je to popsáno doporučuji servis :(

No tak se někoho zeptej, v Poradně to oznamovat nemusíš.

OTA nebo stock nebo custom ROM.

Na stránce needrom.com stáhněte tuto Stock Rom - http://goo.gl/goxdSm pro stáhnutí bude nutné se registrovat.. a řiďte se instrukcemi, které napsal uživatel. V souboru by měl být přibalen SP Flash tool, který vše udělá za vás. Vypněte telefon, spusťte SP flash tool, loadněte Scatter ze stáhnutého firmware, zvolte Download a poté připojte telefon k počítači skrze usb. Celý proves nahrávání ROM trvá cca. 10 minut. Jakmile se objeví zelefná fajfka, je dokončeno a telefon lze zapnout. Projdete si procesem nastavení, jako kdyby jste udělal obnovu do továrního nastavení, pokud si nevíte rady - http://goo.gl/RqDjSE tady to máte na videu.