Jak nainstalovat na jeden disk WIN 98 a WIN XP

Chci se zeptat, jak je mozne, ze se da nainstalovat na jeden disk soucasne WIN 98 a WIN XP.Prece oba dva systemy musi mit systemove soubory ve slozce windows, a na jednom disku muze byt prece jen jedna slozka pojmenovana windows. Nebo se da nejak pri instalaci prikazat, aby se windowsy nainstalovaly do jinak pojmenovany slozky?                                                                                                                                   >>Mark Sway<<

Odpovědi na otázku

Samozřejmě že to jde,jedny Winy se nainstalují jako Windows a jedny jako Windows 000!!! Ale je lepší aby každej systém byl na " svým disku " all dělá problémy!!

Musíš si disk rozdělit,pomocí zál.diskety a FDISK si to rozděl,jeden na to a druhej na ono.Ahoj

že mám dobrou náladu:ošéfovat by se to dalo, ale je to prasárna.Doporučuju rozdělit si disk na min 2 oddíly (rozuměj c: a d:)Pak je instalace jednoduchá...nejdřív win98 a pak winXp a oni se už zaříděj. (win98 na c: a winnt na d:) Rozděl pomocí Partition Magicu PQ8 ...najdeš v poradně help.Jinak na otázku složky windows:Nemusí být stejný, U obou si můžeš vybrat název (třeba Win98 a WinNT)Problém bude spíš v "program and files" apod...Vážně to nedělej!Dva oddíly tě zachráněj!(sakra ze mě bude básník) !!! :)))

Už to tu bylo vícekrát zde popisuji jak to jde tím nejednoduším způsobem mám tam někde i druhý způsob jak dostat dva systémy na PC.