» Poradna » Programy

Jak nainstalovat čestinu na system schock 2?

Stáhnul sem si češtinu z Bonuswebu a po instalaci a spuštění hry se dostanu do náborového střediska ale když si zvolím specializaci OSA,MARINES,NAVY se hra kousne poraďte prosím.

Odpovědi na otázku

Instalace je vlastne prekopirovani nekolika souboru (rozpakuj si to jinde a prepis to primo). A zalezi na tom, zda se jedna o patchovanou hru nebo puvodni verzi - cestiny jsou dve! Verze 1.15 a 2.30.Nainstaluj hru znova a aplikuj nejprve patch a pak tu cestinu.

Díky mamko.