» Poradna » Programy

Jak nainstalovat Acrobat Reader?

Na počítači kde už bylo všechno možné (i virus, kvůli kterému bylo nutné přeinstalovat wokna) nelze otevřít PDF. Když jsem se snažil stáhnout a nainstalovat Reader, instalace se po každé přerušila s hláškou, že v počítači je již instalovám produkt který má větší možnosti. Tak jsem procházel a mazal všechno možné, čistil registry ale výsledek byl stejný. Kde může být problém.
BTW: Jaká je poslední česká verze Readeru?

Odpovědi na otázku

skús toto
downloads.foxitsoftware.com ...

www.adobe.com ...

ještě pořád to vzdoruje mojí blbosti. Dozvěděl jsem se, že v počítači byl přeinstalován W XP a Reader (nebo možná ostrý Acrobat) byl odstraněn nekorektně - nebyl odinstalován ale jen byl smazán adresář s Acrobatem, takže po něm asi ještě něco zbylo.

BTW: Nejde mi ani tak o to, jak číst PDF ale o princip kde je problém a jak jej odstranit.

Na www.stahuj.cz ... si najdi CCleaner, nainstaluj a spusti. Zobrazi ti vsetky zaznamy v registroch odkazujuce na neexistujuce programy, co bude tvoj problem...