» Poradna » Programy

Jak nainsalovat Battlefield Hardline z CD ?

Zdravím prosil bych o menší radu nedávno sem si koupil krabicovku hry Battlefield Hardline a dnes sem jí chtěl naistalovat ale chtělo to po mě spojení s originem což chápu a vlastním origin ale držel sem se podle instrukcí v manuálu a píšou tam že danou hru mám stáhnout i přesto že hru vlastním jako CD verzi proto se ptám jak nainstalovat hru aniž bych jí stahoval. Předem děkuju za odpověď

Odpovědi na otázku

Co takhle dat to cd do mechaniky a spustit?

Je to ochrana proti pirátství. Jinak to ti vadí z offika stahnout soubor? Vážně poradna mi zvedá tlak.....

mě nejde o to že to budu stahovat tu nějakou dobu ale jde o pricip že jsem si koupil hru na CD a já jí místo toho abych jí instaloval cca 30 minut jí musím stahovat asi 5 hodin se stahováním 2,12 mb jako ok mám tu hru sem spokojen ale v tom případě ty CDčka jsou my kničemu

Máš mít konzolku... Tam jen update a je to... S tím nic nenaděláš, jinak krabicovku už se nevyplatí kupovat...

Skús to bez pripojenia k internetu. Vtedy je potrebné pri inštalácii zadávať kľúč dodaný s CD - to je to overovanie. Potom, keď nainštaluješ, spustíš Origin klienta a dáš Pridať hru a tam zadáš ten kľúč - hra bude už na Origine registrovaná (a bude len tvoja) - takže v prípade, ak by niekto chcel inštalovať hru s tvojim kľúčom - ihneď mu vyskočí, že kľúč je už použitý.Výhoda je, že po pripojení k Originu sa hra sama bude aktualizovať, prípadne, ak budeš inštalovať na iný počítač pod svojim účtom, číslo sa už nebude musieť zadávať - už je na Origine.