» Poradna » Programy

Jak nahrávat plochu pomocí Frapsu?

Zdravím,potřebuji poradit, jak nahrát plochu pomocí Frapsu. Někteří mají problém s tím, že video je celé černé, mě to však nenahraje video žádné... Našel jsem spousty dotazů na toto téma, ale žádné z nabízených řešení nepomáhá. Ano, mám zaškrtlé to "Monitor Aero Desktop", také mám základní motiv Windows. Někteří také radili, ať smažu nějakou aktualizaci, žádnou takovou tam však nemám. Jiné programy nechci, CamStudio (z ofiko stránek) mi nejde ani odzipovat, Hypercam zase nahrává sekaně. OS Windows 10 :) Děkuji :)

Odpovědi na otázku

Pokud to nenahrává, tak nijak. Musíš počkat až vyjde aktualizovaná verze frapsu pro windows 10. Vždyť poslední verze frapsu vyšla 26.2.2013 a to nebyla ani ta veřejná beta windowsu 10.

Tak to doufám, že na tom pracují :) A alespoň nějaké nahrávací programy, které nahrávají nezasekaně? :)

Všechny nahrávací programy "žerou" značnou část výkonu PC. Takže pak na vlastní činnost kterou nahráváš, prakticky žádný vkon nezbyde. Výsledkem je "sekání". Takže sice nahráváš, ale nic jiného se přitom nedá kloudně na PC dělat.Jedinou výjimkou která potvrzuje toto pravidlo je http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/video_nahravky... není ovšem zdarma.Ale ty si jistě nějak poradíš... Další možností je použít výkonný PC nebo GK která umožní nahrávat hardwarově.

Přes Fraps můžu bez záseku natáčet i docela dost náročné hry, pokud však natáčím přes cokoliv jiného, tak se to seká... Počítač mám dostatečně výkonný :)

ach ty tvoje kecy da se nahravat a delat neco jineho grrrrrr

Nejlepší je BB FlashBack

Na W10 žádné Aero není!!!Nic shánět nemusíš - použij nahrávání které je součástí tvého systému!http://www.howtogeek.com/219947/how-to-record-pc-g...

a co je glass8.eu? a zustatky ktere zustali treba peek ktery defaultne neni zapnuty