» Poradna » Web a internet

Jak nahrát styl na web

Ahoj, potřebuji pomoc, jak nahrát styl na web. Styl je dělán zřejmě v CSS. Server mám na Endoře a jako klienta používám Total Commander.

Odpovědi na otázku

Stejně jako jakýkoliv jiný soubor.

Tak to je opravdu odpověď k nezaplacení

Nějak jsi tam snad dostal i jiné soubory ne? Tak to udělej stejně.

najdi kde je původní soubor se stylem (bude mít příponu .css) a ten nahraď tím novým stylem (anebo ten původní pro jistotu zazálohuj).

"Styl je dělán zřejmě v CSS." Jak 'zřejmě'? Takže soubor stylu není tvůj, jen sis ho odněkud 'vypůjčil'? Opravdu víš co vlastně chceš/děláš?

Má to být stránko o hře (Drakensang online). Na oficiálním webu je balíček pro fanoušky, kde je soubor "Web", ten jsem stáhnul. V něm se nachází složky a nějaký další věci (viz. URL obrázku.)http://imgup.cz/images/2014/02/21/MQIcO.png