» Poradna » Notebooky

Jak nahrát filmy z Netflixu v Dobrýtabletu na sd mikro v tabletu?

Dobrý den, v tabletu /Samsung Galaxy Tab. A 2016/ mám stažený Netflix. Nevím, jak postupovat, když si chci filmy z Netflixu nahrát na Mikrosd. Dekuji za odpoveď.

Odpovědi na otázku

Netflix umožňuje ukládat filmy pro offline přehrávání?

U zařízení se systémem Android vybavených SD kartou můžete stažené pořady ukládat na SD kartě.V aplikaci Netflix klepněte na ikonu Menu .Přejděte dolů a vyberte možnost Nastavení aplikace.Pod záhlavím Stahování vyberte možnost Cílové úložiště.Vyberte, kam chcete stažené pořady ukládat.

Ano.