Jak nahradit 12V 7PIN zdroj?

Zdravim, 1.Existuje nekde stranka pro nahradni komponenty vyrobce Sencor?2.Cim nahradit zdroj vstup 230V jst 2pin vystup jst 7pin [5v 5v . . -12v . 12v]//Titulek upraven z nic neříkajíciho "zdroj".//

Odpovědi na otázku

Neexistuje.

Sencor je čistě spotřebka, můžeš být rád, když to chcípne ještě v záruce a vrátí ti peníze. Po záruce to jde na recyklaci. Tedy ne že by na tom ostatní výrobci byli nějak zvlášť lépe.

... tak příště si koupím HYUNDAI. ...

Sencore oroc se neptaa Sencoru. Az budes Sony taky se budes ptat rady?https://www.sencor.cz/kontakt

1. kup rovnaký, alebo s pod. parametrami s rovnakou koncovkou2. kup s pod. parametrami a koncovku použi zo stávajúceho

Já bych si ho opravil. ☺

Já bych do Googlu napsal přesný typ zdroje ze štítku. Tenže ten jsi se neobtěžoval opsat...

odpoved na otazku cislo 2 je: pouzi funkcny zdroj z PC, pokial to dovoli prudovy odber z vetvy -12V, nakolko +5V a +12V by nemali mat problem, pokial s tym nenapajas mikrovlnku konektor 7-pin si musis ale predrotovat