» Poradna » Programy

Jak na soubor image.z ???

Dobrý den.Vlastím IP telefon,a chtěl bych si webové prostředí telefonu přeložit do češtiny. Po rozbalení zip souboru s firmwarem se objevil soubor image.z .Jenže nevím jak tento soubor otevřít. Víte někdo jak na to? Firmware jsem upnul zde: http://petrovice.net/firmware.zipDěkuji za pomoc. Adam.adam@petrovice.net

Odpovědi na otázku

Ty umis naprogramovat firmare k telefonu? A proc jsi nenapsal jaky vubec mas? A proc myslis, ze tvuj telefon podporuje cestinu?