» Poradna » Programy

Jak na rozdělení signálu ze zvukovky? Z každého výstupu jiný signál...?

Zdravím, mám msi gx 620x, 7.1 zvukovka, z boku nb 4 konektory, 2 jsou nastaveny jako výstupy (repro, sluchátka), zbylé jako vstup na něco a vstup na mikrofon. Jak docílím toho, aby mi z výstupu na repro šel jeden signál (song) a z výstupu na sluchátka signál druhý? Zkrátka aby mi v reprácích hrála píšeň 1 a ve sluchátkách píseň 2.Recenze zvukovky: Překvapivě schopná se ukázala být zvuková karta Realtek s podporou až 7.1 zvuku, což je vlastnost, kterou jsme snad ještě v redakci u žádného notebooku nenašli. Na levém boku se nachází 4 programovatelné konektory schopné fungovat jako vstupy i výstupy. Potěší mimo jiné i schopnost rozdělit jednotlivé výstupy na samostatná zvuková zařízení, která se užijí při práci v některých zvukových programech.Díky za rady.

Odpovědi na otázku

V idealnom pripade by ti drivery mali umoznit vidiet v zariadeniach zvukovku ako viac zariadeni, pre kazdy par repro jedno, aspon tak to fungovalo v KX projecte pre SB karty a naozaj sa dali pustit 3 nezavisle veci. Kedze je to velmi vendor-based vec, hladaj drivery, podporne softy, atd, viac ti takto od stola neporadim.