» Poradna » Programy

jak na poklad plochu obrázku přenést text (OpenOffice 4.1.3)

Jak na podklad (obr. pergamenu) přenést text z jiného dokumentu, lze to ? zkopíruji li ho a vložím. podklad pergamen se mi ztratí co mám udělat ? dekuji za radu

Odpovědi na otázku

Lze. Formát, Stránka, Pozadí, Jako Obrázek, Typ Oblast. Není zač.

Otevři si obrázek v OpenOffice Draw a text si pak vlož přes něj. S obojím můžeš volně pohybovat jako s vrstvami na papíře. Výsledek ulož dle libosti do PDF nebo jako obrázek.