» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak na opětovné zobrazení nastavení soukromí k Creators Update?

Ahoj, dneska se mi stala nemilá věc. Windows mi dost surově narvaly pod nos menu nastavení soukromí pro upgrade na 1703. Protože jsem byl dost ve stresu a chvátal jsem, nešlo to zavřít, tak jsem to odklikal. Jde to opětovně někde najít a otevřít? Taková tabulka v bílo-modré barvě pokrývající valnou část obrazovky, nemožná zavřít. Dle Google vypadá asi takto http://prntscr.com/h9jnpu (vyhledáno na Google, oscreenováno a reuploadováno, nejde tedy o screen z mého zařízení). Toto jsem nenaše v nastavení a Soukromí, ať jsem hledal jak jsem chtěl.

Odpovědi na otázku

Ta obrazovka už po instalaci vyvolat nelze, nicméně můžeš použít https://www.oo-software.com/en/shutup10kde máš ještě daleko víc možností...

To je škoda, že nelze. Díky každopádně za odpověď. Vím, že tam byl přepnutý jeden přepínač, jenže kdo ví jaký. Dá se někde najít, jaký bývá defaultní stav? A je třeba odvozen od aktuálního nastavení, kde mám co do šmírování povypínané takřka vše, anebo je jedno nastavení pro všechny?

Jaký je default stav té nastavovací obrazovky při instalaci? To bys musel zjistit na stránkách MS, navíc se to pořád mění. Vypni vše co se dá a neřeš to...

Včera jsem cvičně zkoušel na virtuálu, zda jde aktualizovat 1607 na 1709. Jde to a při tom si pamatuju, že jsem všechny ty přepinače překlikával doleva. Tedy default je vše zapnuto.