» Poradna » Mobily

Jak na obnovu androidu?

Zdravim všechny :) Mam jeden dotaz. Mam mobil Prestigio papduo 5307 s androidem 4.1.2 a chci si nahrat novou Rom Cyanogenmod. Nez to ale udelam chci si telefon kompletne zalohovat i s androidem kdyby se neco podelalo. V recovery modu jsem dal zalohovat telefon jenze jsem zjistil ze ta zaloha neni v zip takze nevim jak bych mel udelat obnovu. Pomuze mi nekdo? Popripade napiste nake dobre programy a aplikace na kompletni zalohu do zip abych mohl pozdeji obnovit :) Krome clokwordmod s tim mam spatne zkusenosti.PS: telefon mam rootnuty... takze diki :)

Odpovědi na otázku

zaloha v recovery CWM je slozka s datumem RRRRMMDDobnova se provede v CWM tlacitkem Backup Restoreprejmenovani je mozne avsak je nutne znova generovat MD5 pomoci nandroid