Jak na mobilní datové úložiště?

Mám NAS s kapacitou 9TB dat a potřeboval bych na cesty mobilní úložiště asi na 3-4 TB. Jak to nejlépe řešit? Nelze vzít dva 2TB USB disky a na každém mít část dat. Jediné, co mě napadá, malý NAS s 2,5" disky a odpovídající kapacitou. Nebo máte elegantnější řešení? Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

NAS se na cestach blbe pripojuje pres LAN, resenim je asi jen USB disk s dostatecnou kapacitou... https://www.alza.cz/pevne-disky/externi/3-5-u...

Zaplať si cloud.

Cloud je pro mě volovina, daleko lepší a levnější řešení, které mě nenapadlo, je to, co navrhuje kolega o řádek výš.