» Poradna » Mobily

Jak na iPhone stáhnout video ?

Přes úschovnu jsem poslal známé video. Na iPhonu se jí ho nedaří stáhnout, okénko stahování se objeví jen pár sekund, nic se nezačne stahovat a okno zmizí. Lze na iPhone přetáhnout video přes USB kabel ?

Odpovědi na otázku

pokud vím, tak iOS je natolik stupidní, že po kabelu pošleš jen to, co ti dovolí iTunes nebo jeho alternativa a moc toho není. Ale dá se to lokálně poslat přes aplikaci Dukto, pokud jste na stejné wifi síti.http://www.msec.it/blog/známý to má vyzkoušený mezi PC a jablkem a poslat tím jde cokoliv.

Díky za tip. Nainstaloval jsem na svůj notebook, zadal název iPhonu a zkusil poslal soubor. Dostal jsem chybové hlášení: Error 2. V čem je problém ? Je nutné něco nahrát i na iPhone, případně na něm něco nastavit ?

Dukto musí být na obou zařízeních. A obě zařízení musí být připojená na stejnou wifinu (nemusí být přístup k netu, wifina stačí lokální).

nechapu proc prizpivas kdyz o iphonu vubec nic nevisstahovat z netu videa jdou, je na to potreba prislusna aplikace, pokud bude video v nejakem applem nepodporovanem formatu staci video otevrit treba ve VLCco se tyce presunuti po kabelu tak jde samozrejme presunout naprosto cokoli ale musi se to presouvat do aplikace jako je treba VLC, prehravac co je v iphonu podporuje pouze par formatu, osobne ho nepouzivam vubeca takhle vznikaj sra*** typu ze iphone nic neumi protoze to roznasi lidi co o tom nic nevi

pokud to umí jen tebou popsaným zpsůbem (speciální app na stahování z netu, při kopírování po kabelu musíš kopírovat "do aplikace") je to opravdu směšné.

Vitaj v premiovom svete zariadeni znacky Apple!

co je na tom smesnevo, vas super zavirovanej android bez dalsich aplikaci neumi vpodstate nic a nevidim duvod proc by mel apple platit za vsechny mozny kodeky atd kdyz on je nevyuziva a jako appky sou na storu free

S androidem žiju už od verze 2.0 a nikdy jsem se s virem nesetkal, jde pouze o to že hlupáci si koupí telefon s androidem a když jim vyskočí na pornhub.com že máte zavirovany raketomet android tak z toho šílí. Jsou to lidé a ne OS co dělá problémy.

Poviem to asi takto. Keby som cely zivot jedol iba chleba s maslom, tak by som bol spokojny a nic by mi nechybalo. Keby si ma ale teraz chcel prehovorit, aby som zacal jest iba chleba s maslom a este by bol 3x drahsi ako normalne jedlo, tak by som sa ti vysmial.

Sladka nevedomost.

Já ale netvrdím, že z netu stahovat nejde."co se tyce presunuti po kabelu tak jde samozrejme presunout naprosto cokoli ale musi se to presouvat do aplikace jako je treba VLC"Takže ale jak jsem psal nejde prostě vzít soubory a zkopírovat je přes kabel do telefonu - tohle jsi nepopřel ani ty. Kdežto na Android telefon zkopíruju přes kabel naprosto jakékoliv soubory (a nepotřebuju na PC žádný speciální SW) bez ohledu na to, zda je na ně v telefonu appka a tyto soubory si stejně tak můžu dle libosti posílat např. přes Bluetooth. Takže Apple omezený je. Pokud to někomu nevadí, není problém.

Do iPhonů se nic stahovat nedá aby si iDioti co si koupí iPhone museli nakupovat filmy pěkně za 5 eur z iTunes. Řekni známé ať si koupí telefon který není pro omezené...

pises naprosty sra*** do iphonu jde stahovat cokoli staci prislusna appka, od gifu az po peckomiluju hlupaky co o iphonu nic nevi a roznasi takovehle sracky

Vašku (nejspíše z nějaké Horní Dolní Lhoty), představ si, že iPhone si většinou kupují úspěšní a bohatí lidé, kteří nemají potřebu všechno ukrást jako ty a tak jim nedělá problém si film koupit na iTunes, než jej složitě hledat a stahovat z Uložto a jiných serverů pro pologramotné zloděje. Navíc jim většinou ani nedělá problém sledovat film v angličtině, takže mají i větší výběr. Ale užij si ten kinorip Kameňáku 7 a dál si o sobě mysli, že jsi velký chytrák a hacker, že umíš stahovat z Uložto jako většina českých důchodců.

lol... jak jsi z dotazu usoudil že se jedná o film, natož dostupný na itunes? co když posílal video svých koček nebo domácího dovádění?

Proti iPhonům nic nemám, jenom jsem se chtěl pobavit a tak jsem napsal toto. Hrozně mě totiž baví pozorovat jak všichni začnou okamžitě prskat. Takže vám děkuji pánové, výborné jste posloužili mému pobavení...

Iphone je nepoužitelná a předražená placka pro ovce. Marně se snažim přetáhnout soukromá videa z PC do telefonu dle návodu, stahuju speciální aplikace a je to jen ztráta času. Můj smartphone považuju za součást mého soukromého vlastnictví...to, že mi iOS blokuje a diktuju, co se mu zlíbí, považuju jako zásah do mé svobody... Zlatý android! Tam mám za méně peněz mnohem více muziky.