» Poradna » Mobily

Jak na internet v mobilu s předplacenou kartou?

Dobré odpoledne,jak mohu v mobilu na internet, když mám kredit a nechci, aby se mi odečítal? ______________________________________________________________________________________Upraven titulek porušující pravidla a opraveny hrubky. Dodržujte alespoň základní pravidla poradny, jinak bude dotaz smazán:"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou.Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty.Velká písmena používejte jen na začátku titulku a u vlastních jmen.Nepoužívejte v titulku žádné zvýrazňování – hvězdičky, opakované znaky atd.Dotazy porušující pravidla mohou být odstraněny."Moderátor______________________________________________________________________________________

Odpovědi na otázku

najdeš si free wifinu

A proč si myslíš, že by ti měl dávat operátor internet zadarmo???

Nemít nastaveny data u operátora a jít někde kde je wifi je veřejná. To by zvládl i Hurvínek nebýt voděn na provázcích. Červená Karkulka to tak dělá u naší hájovny na Štrbském plese když babičce flašku nese. Sedne na mýtinu a připojí se za úsměv na wifinu