» Poradna » Programy

Jak na hromadný převod WAV do MP3

Dobrý den, mám v práci větší množství zvukových záznamů apotřeboval bych je archivovat do MP3. Jedná se řádově o několik set různě dlouhých záznamů.
Lze provést dávkové zpracování mp3 např přes noc, nebo víkend, při zachování původního názvu souboru tak, abych si mohl volit zvukový kodek a jeho parametry.
Děkuji Martin

Odpovědi na otázku

Presne tohle umi AudioCatalyst, ktery se tedy vetsinou pouziva na prevod CD na MP3. Ale umi i tohle. Oznacis si vsechny ty soubory a on ti to vsechno zacne prevadet do MP3  a zachova u toho i nazvy.

for i in *wav; do lame [parametry] $i; doneneni to moc slozite ? a da se to udelat i ve windows. staci mit bash.exe a lame na prikazovou radku (nebo jakykoliv jiny konvertor)