Jak na HP notebooku prodloužit dobu podsvícení klávesnice?

Dobrý den,mám HP ProBook a podsvícení klávesnice mi zhasíná po 15 vteřinách, což mi při psaní večer hrozně vadí. Nikde jsem nenašla nastavení doby podsvícení. Poraďte, jak dobu podsvícení prodloužit.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Našiel som toto.https://support.hp.com/cz-cs/document/c04621261Tam nájdite: Proč zůstane podsvícení zapnuté pouze na několik sekund?Hádam pomôže.

Ja nastavil u NTB Dell v biosu

Děkuju.

Dobrý den, mám HP ProBook a podsvícení klávesnice mi zhasíná po 15 vteřinách, což mi při psaní večer hrozně vadí. Nikde jsem nenašla nastavení doby podsvícení. Poraďte, jak dobu podsvícení prodloužit. Děkuji.

Dobrý den, mám stejný dotaz. Do BIOSU jsem koukal, nastavení tam pro prodloužení doby svícení není. Jde to nějak jinak, přece nebudou prodávat ntb s podsvícenou klávesnicí, která zhasíná a nejde přenastavit né? To je přece kokotina. Díky.

Pokud najedu do Biosu, Advanced, tak tam není v čem bych mohl prodloužit dobu osvícení klávesnice u Notebooku HP.