» Poradna » Ostatní

Jak můžu nastavit dítěti rodičovskou kontrolu když má nefunkční gmail účet

Dobrý den, chci se zeptat jestli je nějak možné nastavit dítěti rodičovskou kontrolu na nefunkční účet gmail. (Účet nefunguje, protože pro vlastnictví účtu Google bez dohledu není splněn požadavek na dostatečný věk.) Ten účet má pro mé dítě velkou cenu a nechce o něj přijít. Nemohu se na ten účet přihlásit, abych mohl nastavit rodičovskou kontrolu a tak bych byl moc rád, kdyby mi někdo poradil jestli neexistuje nějaké jiné řešení. (Ten gmail účet je k přihlášení do epic games takže pokud by to šlo nějak změnit na jiný účet bez obnovy toho starého nefunkčního, tak to by mi stačilo.)

Odpovědi na otázku

Nevím, jestli zrovna u Epicu probíhá nějaká aktivní kontrola e-mailu, ale často při přihlašování je e-mailová adresa jen alias uživatelského jména. Takže když pak v klientské zóně změníte nefunkční email za jiný, nemuselo by to tak vadit. Co se týče nefunkčnosti účtu, jak k tomu došlo, když podle dotazu předtím fungoval? Každopádně je to spíš dotaz pro podporu Googlu. Jestli ale vaše dítě nesplňuje požadovaný věk (podle podmínek vidím pro Česko 14 let), nemusí vám účet zpřístupnit. Taky v podmínkách vidím, že ho znepřístupní při vážném porušení podmínek.

Co na to google support?