Jak MS Outlook 2003 schovat z lišty jen do Systrem tray??

Vim že se to tu už řešilo, ale nevim teď co s tim.. Mám zástupce outlooku ve složce "po spuštění" a vždycky se mi po zapnutí kompu minimalizoval jen do ikonky v systray.. Ale teď z ničeho nic je pokaždé i na liště jako otevřená aplikace. Nevim co s tim. Ve vlastnostech zástupce mam nastaveno spouštět minimalizovaně - sice se minimalizovaně spustí,ale furt je na tý liště... Jak to dostanu jen do system tray??mam WIN XP Proff..Díky.

Odpovědi na otázku

ked mas ikonku v systray, pravou myskou si vzvolaj menu a tam je Hide When Minimized

jééééééééé dííííííííííííík!! tak lehlý a já na to nepříjdu

lehký...