Jak mohu zvětšit výkon mého PC ?

Dobrý den chci se poradit o tom jak bych mohl vylepšit ( výkonově ) svůj Lenovo IdeaCentre C320 ? Můj grafický adaptér je AMD Radeon HD 6450A , procesor Intel Pentium CPU G620 2.60 GHz a 4 GB RAM :) Děkuji za odpověď :) P.S Je to All-In-One

Odpovědi na otázku

Vyměnit klasický disk za SSD. U procesoru si s FCLGA1555 nejsem jistý, jestli náhodou není připájený.

Dobře :D Zkusím to , díky za odpověď :)

Chtěl sem si na něm totiž zahrát aspoň Test Drive Unlimited 2 na ... medium až high detaily ne jenom na low detaily aby se to vůbec dalo hrát :)

Ty kuřátko jedno.Když už jsi vyhodil peníze za ALL in One řešení, tak je už nevyhazuj za SSD.Poněvadž hry ti tam stejně nepojedou a SSD na hry nemá vliv.

Trackmanii Nations by si na tom možná i zahrál A třeba Command and conquer: Tiberian Sun mu pojede na "plné detaily" Jinak je fakt, že all-in-one počítače jsou výkonově něco mezi HTPC a kancelářským PC, ale rozhodně ne herní.

To jako já na něm rozchodim i Skyrim na medium :) a AC 3 taky :)

Na to zapomen to zvladne hry jen na low detaily.A krome pameti a disku tam nic nevymenis.Kdyz jsi chtel hrat hry , mel sis koupit normalni desktop a hral bys to na max detailecha jeste bys usetril .

Bohužel sem ho nevybíral já

> Není herní.> Stolní mašina.