Jak mohu otestovat disk?

Dobrý den mohl by mu tu někdo poradit nějakou aplikaci na test ssd disku kde by byly rychlosti a třeba stav disku v procentech zdá se mi že se mi disk nějak zpomalil Děkuji.

Odpovědi na otázku

Co máš za značku SSD disku??

ukazuje mi to toto je to dobré nebo špatné? http://imgup.cz/Fsi

Tak tě potěším tvůj SSD Disk je v pořadku

super díky moc! a mohl by jsem se ještě zeptat proč mi nejde spustit tato hra dříve mi šla normálně tady je obrázek co to píšehttp://imgup.cz/Fsfkdybys mi pomohl byl bych ti moc vděčný!

Nainstaloval jsi aktualizace??Nejspiš ti chybí Microsoft Visual C++ Redistributable mrkni co ti to nabizí za aktualizace zdaly tam tahle něni pokud jo tak aktualizuj

Microsoft Visual C++ Redistributable už nainstalovaný mám ale dřív mi ta hra běžela v pohodě ale po přeinstalaci systému nejde

stav disku v procentech, jak jsi na to přišel? Co to má vojíne znamenat? Jinak doporučuji atooo disk benchmark. + crystaldiskinfo pro SMART.

To je zbytecne. SSD bud funguje, nebo umre. Zatim jsem nenarazil na nic mezi tim. Specielne OCZ odchazi houfne po 1,5 - 2,5 letem provozu zcela bez varovani. Prestane se hlasit, pripadne se zespodu rozsviti cervena ledka a konec. Podle toho, co jsem zjistil, je to pofidernim radicem LSI.