Jak moc ovlivňuje výkon GK druhý monitor

Dobrý den,měl bych dotaz, mam už delší dobu na GTX 460 připojeny dva monitory a zajímalo by mě jak moc druhej monitor snižuje výkon ve hrách. Mám dva různé monitory ale na obou mám rozlišení 1920x1080 a oba jsou zapojeny přes DVI. Mám rozšířenou plochu, ale hry hraju jen na jednom a na druhém mám spíš informace(icq, winamp,nějaké info o teplotách atd.). Máte s tím někdo zkušenosti jestli to výkon ovlivňuje moc nebo jen malinko nebo jestli se to liší podle GK ?děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Neměl by tam být zásadní rozdíl.

Pojede to v pohodě, se spolehni, viz. výše.

Vliv na vykon je celkem zanedbatelny, ale:1. Bacha na "vyjeti" kurzoru na druhy monitor. Ve hre to dost zamrzi.2. Obcas se najde hra, ktera nejde nainstalovat, mate-li pripojeny dva monitory. V takovem pripade staci ten sekundarni na dobu instalace a prvniho spusteni hry odpojit, pak uz to funguje.3. A jak brzo v praxi zjistite, je ten druhy monitor zrovna pri hrani celkem k nicemu (tedy mimo tech par her, ktere ho smysluplne vyuziji).

Dopad na vykon neni temer zadny. Prakticke vyuziti naprosto bezvadne.Vetsina her si zamkne kurzor mysi pouze pro svuj screen, takze toho se bat nemusite, pokud to vyslovene takto nechcete.Pouzivam podobnou konfiguraci asi 4 roky a je neuveritelne pohodlne vedet, jestli mi nekdo nepise na skype, videt stav firemniho serveru nebo jen koukat na CT4 live a pritom mit k dispozici fullscreen na druhem monitoru.