» Poradna » Web a internet

Jak mám spustit film na Kinotipu?

Zdravím, nevíte proč mi nejdou spustit filmy na Kinotipu?? Zkoušela jsem skoro všechno, ale pokaždé mě to přesměrovalo na nějaký DATATOR. Nevíte co dělám špatně?? Předem děkuju za odpovědi

Odpovědi na otázku

pust je na KAT.ph

Odkázalo mě to na nějakou stránku kde si to můžu stáhnout, ale já bych se na to chtěla podívat na netu (sorry, jestli jsem to blbě pochopila )

Stává se to i mně, kinotip zase něco podělal, to se tam stává furt :)zkus sledujufilmy.cz mají v databázi možná i více filmů než kinotip a vše funguje :)

kuju

nz :)

pete přestaň se za mně vydávat, díky.

taky končím na www.datator.cz. Bude to někdy zase online?

co je to vůbec ten http://www.datator.cz nějaký nový ulzto kde to nejde online?

dnes jsem poslal SMS za 99kč, přišel kod a ejhle, neplatný. Psal jsem jim, nic se neděje, nereagujou. Prý okamžitě aktivní. hhh. Přišel jsem o stovku, moje blbost. NEBRAT , PODVODNICI