» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak mám spustit Aplikaci jako správce nebo pomocí diagnostického nástroje?

Dobrý den,jednoho dne jsem chtěl spustit aplikaci, která mi nikdy nedělal problémy a najednou mi to vždy napíše toto: Nelze spustit službu authentication a aktualizaci. Zkuste spustit paladins jako správce nebo pomocí diagnostického nástroje.Nevím si už rady. Pomůže někdo prosím?

Odpovědi na otázku

a co to je by si nemohol napisat - ak by sa dlao

Nainstaloval jsem program a pak mi to napsalo: Hra Paladins je již nainstalována. Neexistuje žádná údržba.

Použij bod obnovy z doby kdy to ještě jelo.

Eehhh můžeš mi to prosím vysvětlit?

Najdi si to googlem - všude jsou návody.

Nejde o údržbu ale o službu HI-rez.V tom odkazu je čtvrtý odshora popis co dělat v tomhle případě.First, make sure you are running the launcher as administrator by right clicking your shortcut and selecting “Run as Administrator.” If that does not resolve your issue, check to make sure the update service is actually started.To check if the Update Service is running, do a Windows search for ‘services’ and then look for the service called “Hi-Rez Studios Authenticate and Update Service.” If the status of this service is not “Started” right click the service and select “Start.” If for any reason you are unable to start the service, reboot your PC and try again.It is also possible to simply not have the service installed. If that is the case, you will need to run InstallHirezService.exe from your redist folder of your installation directory.Nejdříve se ujistěte, že spouštíte spouštěč jako správce kliknutím pravým tlačítkem myši a výběrem možnosti Spustit jako správce. Pokud to nevyřeší váš problém, zkontrolujte, zda je služba aktualizace skutečně spuštěna.Chcete-li zjistit, zda je služba aktualizace spuštěna, vyhledejte v systému Windows služby a poté vyhledejte službu s názvem "Služba ověřování a aktualizace služby Hi-Rez Studios." Pokud stav této služby není "Spuštěna", klepněte pravým tlačítkem myši na službu a vyberte možnost "Spustit". Pokud z nějakého důvodu nemůžete službu spustit, restartujte počítač a zkuste to znovu.Je také možné že služba není nainstalovaná. Pokud tomu tak je, budete muset spustit InstallHirezService.exe z instalačky.

A co mám dělat když na aplikaci kliknu pravým tlačítkem a MOŽNOSTI tam nemám? Jak tedy tuto aplikaci mohu spustit jako správce?

Svatá ty prostoto....Spustíš Příkazový řádek jako správce (to snad ještě zvládneš).A zadáš příkaz:"cesta\k\aplikace.exe"(např. "C:\Program Files\CDBurnerXP\cdbxpp.exe")