» Poradna » Ostatní

Jak koupit kredit na Skype?

Musí být při platbě kartou pro kredit na Skype karta embosovaná?Mám normální VISA kartu a při ověření CVV mi operátorka v bance řekla, že ta platba neproběhne z důvodů toho že karta není embosovaná a nedá se použít pro platbu přes internet. Poradí mi někdo ja k koupit kredit jinak? Dík

Odpovědi na otázku

Je potřeba embosovaná platební karta nebo karta pro platby na internetu, což je zpravidla pouze papír s čísly. Kredit Skype můžete ale koupit přes Moneybookers. To je služba - virtuální peněženka, kde si založíte účet a peníze lze převést bankovním převodem na jejich český účet.

Ceske banky (nektere) vydavaji s oblibou embosovane karty, ktere jsou platne pouze v CR a nedaji se pouzit pro platbu pres internet. Duvod nechapu, ale mozna zkontroluj, jestli to neni tvuj pripad..

je nutno mit embosovanou kartu a zaroven mit povelene platby pres internet. Nicmene, obcas muze projit platba pres internet i se zablokovanou touto sluzbou, a to tehdy, pokud dany obchodnik ji bance vykaze jako platbu v kamennem obchode.Jinak, pocitej s tim, ze kdyz budes dobijet, tak misto 10 euro zaplatis 11,5 .HoughMM