» Poradna » Programy

Jak kopirovat z digi kamery do PC

Mam problem, mam digitalni kameru Sony DCR-HC18E, je to digital na MiniDV kazety, da se to pripojit na USB a je k tomu software, ale ten je naprosto na hovno, umoznuje pouze primo udelat Video CD disk, ale to ja nechci. V tom SW si muzu normalne pusit to co je nahrane na kazete, ale ulozit to nejde. Neznate nekdo nejaky dobry figl nebo software na grabnuti toho videa pres usb do PC? Nebo proste neco? Dik

Odpovědi na otázku

to jenom přetáhne stopu kterou máš na tý kazetě,pokud by sis to chtěl upravovat, budeš potřebovat střihovou kartu na video (třeba pinacle) ke který dodávaj lepší nebo horší soft,ale sory,jinak to fakt nepude...počítej okolo 10ti tisíc

a neumí to windows movie maker? Standardní součást Woken..

Na prosté uložení na HDD stačí jakákoli grafika s video vstupem - tj. jakákoli VIVO verzeběžných grafáren.

Degratovat DV zaznam pres vstup VIVO se mi zda hrich

Kup si radič/kartu/ Firewire,sezen SW Studio 8 nebo 9 a mas to v pohode

.Kup si ( pokud nemáš integrovanou na desce ) řadič FireWire.A stříhej třeba v Movie markeru , který je součástí Win XP a nebo si pořiď lepší soft.Já používám Pinnacle.Nic moc,ale stačí.Přes USB to nestáhneš ( možná jen nějaký náhled ).

a mas tam IEEE 1394 konektor? ma to aj nazvy i-Link alebo fire wire. samozrejme ten konektor musis mat aj na pocitaci, aby si to mohol prepojit.

on píše, že se kamera dá připojit na USB, z toho usuzuju, že nemá fireware. Pokud má fireware tak je to debata o něčem úplně jinym (pak je těch softů od Windows movie makeru přes Pinnacle Studio až po Adobe Premieru). Asi mu jde o to jak dostat video do kompu přes USB, ne? Drhno upřesni nám to!

Ta tvoje kamera ma urcite i firewire (neboli i-link od Sony). Proste kup radic  firewire(pci kartu za cca 500) + kabel (cca 100) a nekde si sezen nejakej good softik, treba to Pinacle studio a je to...takze celkove naklady cca 600Kc  To usb je proste jen takova paradicka od Sony na ty video CD...ale vlastne skoro na nic.

40085 Řadič KOUWELL KW 1582V IEEE 1394 PCI FireWire, 1.5m 4/6 kabel, software instalační + digital. video462,18 Kč550,- Kčh ttp://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=&zbo=40085Máš to i s programem na střih a není špatný.