image/svg+xml

» Poradna » O Živě.cz

Jak kontaktovat sprace poradny? Ktere ucty jsou spravcovske?

 |   |  Android Chrome 102.0

***************************************************************Počítačová poradna není místo pro řešení měření elektrických veličin."Redakce Živě.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat otázky nebo příspěvky v diskuzi, které obsahují vulgární výrazy, urážky nebo reklamu. Rovněž mohou být smazány příspěvky mimo téma aktuální diskuse nebo dotazy, které se netýkají tématu, jemuž se tento server věnuje."Moderátor***************************************************************Dobry den,DRIVE, NEZ MI BUDE DOTAZ SMAZAN NEBO ZABLOKOVAN, PROSIM O PRECTENI I ODPOVED. Ptam se slusne, zaradil jsem dotaz do spravne kategorie (aby nerusil lidi ptajici se a odpovidajici na konkretni technicke dotazy), ptam se slusne, nenadavam, nediskutuji off-topic ani hloupe, zadam jen o spravne relevantni informace. Smazanim nebo zamcenim prispevku nebo nevhodnou upravou prispevku tedy ukazete jen a pouze na vlastni maslo na vlastni hlave .Toto se mi nestalo poprve, ale uz vicekrat, ze potrebuji (samozrejme ze slusne a v mezich etiky i tematu) kontaktovat spravce poradny. Jak je mozne je kontaktovat?A daji se nejak rozlisit spravcovske ucty a prezdivky od uctu a prezdivek normalnich uzivatelu?Da se nejak videt, ktery konkretni spravce do diskuze zasahl?Daji se nejak kontaktovat spravci celkove nebo pripadne konkretni spravci?Vim, ze na slusnych webech, forech, poradnach, chatech, diskuzich, ...a jinych internetovych mistech pro vymenu nazoru a zprav to chodi tak, ze pokud spravce provede nejaky zasah do diskuze (uprava prispevku, smazani prispevku/uzivatele, blokace prispevku/uzivatele, prerazeni prispevku do jine kategorie, ...), tak je mozne tento zasah videt a spravce lze stale zpetne kontaktovat (pro dotaz, pro vysvetleni, pro pozadavek odstraneni nespravne situace, ... Ukázat celý příspěvek

Mohlo by vás také zajímat

Odpovědi na otázku

avatar
 | Microsoft Windows 10 Mozilla 102.0

Zive.cz nie je platený web s profesionálnymi adminami, ale web, kde je o.i. poradňa, ktorú moderuje každý, komu žiadosť schváli hlavný admin. Na základe čoho, neviem. A keďže nie sú dané striktné pravidlá (a ani sa na 1000 rôznych situácii nedá vymyslieť 1000 rád) a ani admini nie sú nijako školení, tak rozhodujú podľa vlastného uváženia. Web zrejme nechce ísť profesionálnou cestou, kde by admin mohol byť človek, ktorý prešiel testom (hlavne ktorý by odhalil či rozhoduje správne), alebo za ktorým by boli stovky príspevkov, ktoré zodpovedajú (budúcemu) adminovi. Plus ak sa zmaže troll, zmaže sa každý príspevok reagujúci na trolla. Plus sme ľudia a ak niekto dáva dobré rady, asi ako všade, sa mu nejaká tá urážka/vulgarizmus toleruje viac. Skrátka je to o ľuďoch a neviem či hlavný admin aspoň upozorňuje ostatných adminov na prešľapy. Skôr nie ako áno.

Souhlasím  |  Nesouhlasím
avatar
 | Microsoft Windows 10 Mozilla 102.0

A ak ide o zamknutie vlákna o batériach, tak čo nie je jasné? Poradňa nie je o riešení hypotetických problémov, alebo o meraní, ktoré sa vysvetľuje na odborných weboch. Zamknutie vysvetlené bolo. Čo sem nepatrí, môže byť zmazané. Je to v pravidlách poradne.

Souhlasím  |  Nesouhlasím
 | Android AppleMAC-Safari 5.0

A zeptal ses už učitele? Jinak ale v tom prvním dotazu jsi měl napsáno všechno, co se k tomu dalo říct, nejen ode mě. Takže netuším, co bys s tím chtěl ještě řešit.

Souhlasím  |  Nesouhlasím
 | Android AppleMAC-Safari 5.0

A kdybys náhodou nedokázal ty odpovědi v tom prvním vlákně najít, tak zjednodušeně, kapacita je udávaná většinou v Ah, tedy proud, který je schopna dodávat baterie po dobu jedné hodiny, případně odvozené vztahy ve formě např. po jakou dobu je baterie schopna dodávat třeba 1A. Tohle je věc, kterou nijak jednorázovým úkonem nezměříš. Musíš totiž měřit proud a současně počítač čas. Každopádně tohle je mimo zaměření PC poradny a opravdu nemůžeš čekat, že tě tady někdo v pár odpovědích bude učit to, na co jsi několik let kašlal ve škole. Běž s dotazem za příslušným učitelem.

Souhlasím  |  Nesouhlasím

Související témata: Soudy, Diskuze