» Poradna » Ostatní

Jak jsem si vylepšil monitor

Inu měl jsem dokonale vyladěnou ostrost monitoru Belinea 10 30 20 aby byl obraz ostrý jak žiletka, ale pokud ukazoval tmavou scénu šla ostrost docela rapidně dolů.Dneska příjdu ze školy a mátina mě čímsi naštvala, tak jsem vzal PET láhev (2 litry, plnou) a 5x s ní silně udeřil do monitoru, až se monitor odrazil proti zdi co je za stolem a "odletěl" o 10 cm.A zapnu monitor a ukazuje ostře i při tmavém obrazu, a to se myslím vyplatí.

Odpovědi na otázku

Zase nebyly doma rohliky?

Shodli jsme se, že Mirek je debil. Proto bude tento dotaz uzavřen.Redakce.

Zase ti naškrobila slipy?

Slipy si každej správnej chlap škrobí sám...

Mirek je dokonce zezadu barví efektní hnědou barvou...

Tomu se odborně říká batikování...

A lidově je to "ohnivá čára"

A ja myslel ze to je indikator pouziti....

jj je.Kefky blednou slipy hnědnou

ale aj tak si Mirku dobre nevymyslel. Teraz ti monitor neukazuje male R.http://www.zive.sk/Poradna/SubChild.asp

Už jsem se lekl, že jsi PET lahví 5x silně udeřil do mamky.

To máš jedno. Prašť jako uhoď....

Belinea obsahuje ázijské súčiastky,takže vyžaduje aj patričné zaobchádzanie   karate,aiki-do,tae-kwon-do

ano, jako ve filmu armagedon, americké komponenty, ruské komponenty, všechno je to Taiwan...takže vzít 36klíč a mlátit...

Zkus tento postup aplikovat na svou palici, mozna take dojde k neuveritelne shode nahod a zacne ti to myslet ...podle mne to sice nehrozi, ale nic za to nedas a kazdy pokus zaradit se mezi normalni populaci ti muze pomoci z deprese, kterou mas kvuli sve vrozene vade - demenci.

Dneska se mi do něj za chodu vylilo trošku minerálky, sice trošku zaprskal, ale jede dál!

eště se do něj vybli a zažil všechno

Holt si tam mel jenom studeny spoje,se kteryma si hnul do "spravne polohy".Ja bych to resil tim,ze bych nejdrive propajel studene spoje a pak bych se zaobiral ostrenim bud na desce,nebo na patici monitoru.........

Já to dělám gumovým kladívkem,spadnou ty elektrony z katody, co se nachytaly na stínítko a monitor je jako nový...!