» Poradna » Počítačové sítě

Jak jinak se muřu pripojit na iternet pres Tablet Goclever , když doma nemam wi fi?

Dobrý den.Zajímalo by mě jak se mužu pripojit k internetu prez tablet,když doma nemam wi fi ale jen modem???

Odpovědi na otázku

mobilni sit (pokud ma), porid si domu wifi (do budoucna se bez ni stejnak neobejdes)

Asi je to verze pouze s WiFi (jakožto velká část dostupných tabletů), takže opravdu jen přes WiFi. Píšeš, že doma máš modem, do něj připojený asi nějaký počítač? Jestli je to notebook, máš vyhráno, protože na notebooku můžeš nastavit sdílení internetu přes jeho WiFi a udělat si tak tzv. hotspot. Pokud je to stolní počítač, musel bys WiFi adaptér, třeba USB dokoupit. To už ale vyjde cenově stejně jako WiFi router, který bys zapojil do modemu místo počítače a počítač připojil teprve až do toho routeru. Router by ti vytvořil tvůj domácí WiFi hotspot a na něj by ses připojil už v podstatě s čímkoli co má WiFi přijímač. Kdybys chtěl něco doporučit, případně nastavit, napiš mi mail.