» Poradna » Web a internet

Jak jednoduše umístit data z excelu do webu s možností vyhledávání

Mám excelovský sešit se 4 sloupci "název článku, jméno autora, číslo časopisu, stránka" Potřebuji tento seznam umístit na web s nějakou možností vyhledávání podle jména autora a případně podle názvu článku.Určitě něco takového jde v PHP, ale v tom vůbec neumím dělat. Jde to udělat i jinak?

Odpovědi na otázku

1. z excelu uložit jako html a na webu pak vyhledávat pomocí ctrl+f (hledat).2. zaplatit programátorovi v PHP aby udělal drobnou aplikaci s databází Mysql a vyhledáváním jak požadujete.bod 1 je asi 1000x levnější a přináší v podstatě stejný výsledek...

případně se podívat, zda nějaký CMS nebo web aplikace nemá tohle už hotové a zdarma k dispozici.

buď co už radili .. nebo podobné řešení ... QlikView