Jak je to s vysycháním náplní u barev. laserových tiskáren ?

Mám inkoustovou tiskárnu Canon, ale trápí mně problém, když člověk dlouhodobě netisne, tak vyschnou náplně a zaschnou trysky. Je v tomto směru lepší uvažovat o nákupu barevné laserové tiskárny ? Někdy potřebuji vytisknou pár obrázku, někdy mnoho a mnoho měsíců nepotřebuji vytisknout vůbec nic. Potřebuji tiskovou technologii, kde by nedocházelo k vysychání a znehodnocování tiskárny. Je řešením nákup barevné laserovky ?

Odpovědi na otázku

a prečo meníš nick Pavelka?

Tak headshrinker poraď a nemudruj !

Přišel mi do schránky reklamní leták, kde je barevná laserovka Samsung za pouhých 6.500,- Kč (!) a je tam i kopírka a scaner. Připadá mi to výhodné.

Laserová barva taky vyschne ale trvá to hrozně dlouho!

Když třeba 9 měsíců nevytisknu ani řádku - nevadí to ?

Barevna laserovka by byla resenim, jen musis pocitat s tim, ze naklady budou vyssi nez u tve inkoustove a tisk u levnych barevnych laserovek se hodi spis pro prezentacni grafiku, ne pro fotky.

Hmm, já spíš potřebuji tisknout ty fotky mám foťák Panasonic LUMIX, ale fotím málo.

IMHO fotky sa doma neoplatí tlačiť, cenovo a ani kvalitou sa podľa mňa nevyrovnajú tým z fotolabu. Na občasnú tlač je asi lepšia laserová tlačiareň než atramentová, toner má vyššiu životnosť než cartridge.

mas pravdu, laser ma vetsi zivotnost, ale mnohem mensi kvalitu nez inkoustova tiskarna (myslim levne laserovky pro tisk fotek)

Aha

Já mám v Linuxu akcelerovanej desktop a vy ve Windowsech ne. Já v linuxu nemám viry, rootkity a ostatní bordel, kdežto vy ve Windowsech furt. Mě nehrozí, že mi spadne počítač, kdežto vám vjednomkuse. Já si můžu nastavit všechny barvičky v KDE, protože KDE rulezzz a ve windowsech je to natvrdo šedé. Já mám zadarmo v Linuxu defaultně předinstalované už i aplikace iptables, xmms a mozilla. Linux má OBROVSKY VELKÝ UPTIME, daleko větší než ty vaše posraný náhražky operačního systému. Vy musíte složitě klikat, jenže já, fiškus, si napíšu do commandlajny jen if [ -f ~/.bashrc ]; then . ~/.bashrc; fi. Kdybyste nebyli vymaštění imbecilové tak byste už dávno nádherný kvalitní operační systém Linux používali jako každý normální člověk !!! Jste jen tupci a hovada jdoucí s davem. LINUX RULEZZZZZZ!!!!!!! Beztak je máte ukradený vy socky s nagelovanejma vlasama. Je mi z vás na blití.

LOL!a jak to souvisí s tématem?

Dej pokoj s Linuxem, takový složitý operační systém Windows XP je pěkně barevný s obrázkama. A když něco nevim v nápovědě Win XP mám animované kamarády.

Sociálně, lépe mentálně, slabý Pavelka chce drahou a energeticky náročnou laserovou technologii? Jak pak bude platit kWh?Je více verzí:Čínský model:tuš + vhodná sestava šutrů + voda + papír. Lze i barvy.Sumer a Babylón:hlína + vhodně upravený rákos + případně pec - obdobné jisté fázi laserového tisku. Bez barev.Římský:Pořádný flák žuly + dláto + brousek + kladivo. Náročné, "jednobarevné", velmi trvanlivé...Doplňte.

už se změnila tvá sociální situace,že chceš kupovat laserovou tiskárnu a ještě barevnou??

Přidali mi na platě 500,- Kč.

tak to se dá, aspoň něco