Jak je to s novymy core 2 duo

ahoj mam dotaz ohledne novych proserou core 2 duo. napr .E8400 atd. jsou to jadra penryn a 45nm technologii.
Ja ted mam core 2 duo E4300 coz je jiny nez ted nova core. Ja tedy potrebuju vedet jestli budu muset kupovat znova dalsi zakladni dsku kdybych si chtel procesor upgradovat. ted mam asus P5N-E SLI (patice 775) diky cau

Odpovědi na otázku

Ne, nebudes muset. Do te desky ti pujde.

Měl jsem stejnej problém.Zkus najít na netu parametry tvý zakl.desky,a tam by mělo být napsano který CPU tam pasují,které tam můžeš dát.(mám také patici 775)mám sice jinou zakl.desku ale podle inf.z netu jsem tam měl že si tam mohu dát výkonnější CPU.Mám dojem ale že hodně záleží na tom aby byla stejná patice.

Ona jaksi stejna patice je, ze ano...