» Poradna » Mobily

Jak je to s iMessage?

Zdravím,pokud já napíšu iMessage někomu, kdo právě nemá zapnutou wi-fi a 3g, dojde mu jako SMS zpráva a strhnou se mi peníze z kreditu?Díky

Odpovědi na otázku

jo

Kubis pls... radši neodpovídej

na něco jsi se slušně zeptal, tak jsem ti slušně (a stručně) odpověděl :) V základu je tato možnost automaticky povolená. Lze jí vypnout v nastavení -> Zprávy -> Poslat jako SMS - OFF

Já se na nic neptal ale dobře :D

Ok, přiznávám chybu - přehlédl jsem se :)

jj

vzdyt kvuli tomu se tahle appka udelala ne?

posle se jako sms pouze pokud to budes mit nastavene, pokud budes mit preposlani jako sms vyple bude imessage cekat dokud se na net prijemce nepripoji

Nevím jestli tady někdo má vůbec ten iPhone, ale blábolíte tady všichni. Je to tak, že iMessage má pod sebou něco jako doručenky, takže vidíš, jestli se doručila. Pokud se nedoručila, musíš poslat jako SMSku sám, tím, že na modré iMessage podržíš prst a dáš poslat jako SMS. Samo se ti nic jinak nepošle. O prázdninách jsem byl na dovolené, měl data vyplé a nestačil jsem se divit, až jsem se vrátil, co iPhonistů mi psalo a nic mi nedošlo. Podle mě je to velice nespolehlivá služba a vždycky všechny, kdo mi píšou iMessage raději odkazuji na klasické SMSky.

tak mne to teda posila sms za prachy automaticky a je to i v nastaveni http://sanziro.com/wp-content/uploads/2011/1... i kdyz jak je to u ios 7/8 nevim

podobně je to i u iOS9

Ty asi iphone moc dlouho nemas kdyz dokazes napsat takovouhle kravinu jakoze to musis preposlat sam, ano musis pokud to mas vyple coz ty a tvi informovani kamaradi zjevne maj