» Poradna » Mobily

Jak je to s dopravu v sms odkazuji na webovou stranku ovsem tam se nic nedovim

Objednal jsem si mobilni telefon nejprve byla objednavka potvrzena s tim ze je na ceste za par dni ovšem uvadeji ze je poskozeny a tak mi vratily peníze.Na zaklade toho jsem si objedna další vzhledem ze tato stranka při placen je nejasna okamzite mi byly strzeny peníze anizbych k tomu dal prikaz okamzita reakce byla ze jsem konplikovane zrusi další telefony presto mi je posilaji jedna se cca 3.ks.Tak nevim co stim

Odpovědi na otázku

Jednoznačně řešit s prodejcem.Jsou-li i ostatní formy komunikace podobně zmatené a nesrozumitelné jako výše uvedený text, tak nevím, nevím...

Soudě podle písemného projevu zde není pomoci.

Obávám se, že bohužel nedisponuješ dostatečnou inteligencí, abys mohl nakupovat přes internet. Sorry, ale už to nikdy nezkoušej a popros někoho s IQ aspoň 50, ať ti to vyřídí.