» Poradna » Mobily

Jak je to s DealeXtreme

Dobrý den, prosím jak je to s těma mobilama od DX - konkrétně tento: http://dx.com/p/pompking4-w88a-mtk6589t... Píšou tam Air Mail a do 7 - 10 dnů dodání je to pravda?

Odpovědi na otázku

Pravda to je. Z Číny v Praze je to rychle. Ale pokud si pro to nedojedeš do Prahy na celnici, tak si připočítej ještě 1,5 až 2 měsíce.

je nejlepší to nechávat dopravit DHL. Osobně mám rekord od objednávky po převzetí jen čtyři dny, ale většinou je to zhruba týden.

Já mám rekord 2 1/2 dne, ale DHL má hlavně tu výhodu, že to za člověka proclí, dovezou domů a poplatek-doplatek čověk zaplatí dodatečně šoférovi jako dobírku (myslím třeba clo nebo DPH, když to neprojde zadara )