» Poradna » Ostatní

Jak je to mozny

Ted si lamu hlavu nad jednou veci. Koukam na dealerske ceny 100mega nebo proca. Koukam na levne prodejce(dtx comp, losan), kteri maji kamenne obchody a ceny jsou +-2% jine od velkoobchodnich dealerskych. Jak je mozne ze se tyto firmy uzivi kdyz maji rabat tak 2-3 %.?

Odpovědi na otázku

A preco si nad tym lames hlavu ty? Stal si sa ich akcionarom ? 1. Dilerske ceny nemusia byt pevne, mozu zavisiet od toho kolko dany odberatel odobera (ak za par melonov mesacne tak nejaku zlavu asi mat bude).2. Nikde nie je napisane ze predajca musi nakupovat od nejakych dilerov.

BTW. predajcovia si zvyknu davat na cenu okolo 5 az 20% (plusminus, zavisi od mnoho faktorov), z coho si ale musia vykryvat vsetky svoje naklady takze to niekedy moze byt len tak tak aby prezili, alebo neprezili.

záleží jakou máš třeba důvěru k shitům z dxt - jestli nutně pocházejí z 100mega nebo z turecka