» Poradna » Programy

Jak is zaregistrovat domenu?

Potreboval bych vedet jak si muzu zaregistrovat nejakou domenu, treba www.cupitidup.cz , aby mi ji nekdo nevyfouk. Budu vdecny i za dalsi prakticke rady z teto oblasti. Joseph

Odpovědi na otázku

Zkus se podívat na ( překvapivě) www.domeny.cz..... no a každá sranda něco stojí.

Taky není špatná možnost získat doménu zdarma s tím, že platíte za provoz serveru. K čemu vám bude doména, když nebudete mít server, že...Zkuste www.servery.cz