» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak instalovat aktualizace, které nebyly úspěšné

Ahoj,V historii aktualizací mám spoustu neúspěšných.Chtěl bych je znovu manuálně provádět jednu po druhé a nevím jak na to.Jde to ? Poraďte prosím jak.Odešel mi HD, nainstaloval jsem Win7, provedl základní nastavení a aktivoval.Pak jsem spustil Windows Update a nechal nainstalovat všechny aktualizace.Trvalo to hodiny, pak se restartoval a zahájil konfiguraci aktualizací, po nějakém čase napsal, že konfigurace byla neúspěšná a vrací nastavení zpět (hodinu).Po skončení a restartu vidím historii aktualizací, asi 180 položek, z toho všechny kromě asi 15 byly neúspěšné.

Odpovědi na otázku

Použil jsi originální instalačku..??? Za normálních okolností bude z té první várky aktualizací cca jen 5-6 aktualizací neúspěšných.. a konfigurace aktualizací v průběhu restartu proběhne naprosto bez problémů.. Kdysi jsem přeinstaloval jedné známé starší sračkovitej notebook HP.. děsnej vopruz s aktualizacema.. Instalačku ti můžu poskytnout.. s USB3.0 nebo bez integrovaných ovladačů USB3.0 Napiš mail.. dám ti odkaz ke stažení.. Win 7 bude ISO - AIO.. všechny verze..

Asi to bylo originalni .iso ze stranek Microsoftu, už jsem to měl nainstalované dříve, asi 6 měsíců bez problémů jelo včetně aktualizací, až teď mi klekl disk.Nevzpomínám si, že bych tenkrát měl problémy s první megadávkou aktualizací.link mi prosím pošli sem: phanel@atlas.czUSB3 na mém starém motherboardu není, takže bych asi bral verzi která je víc vyzkoušená a bez problémů.Díky.Jinak, teď jsem dal vyhledat aktualizace, našlo jich to asi 150, postupně po asi 30 jsem je nainstaloval, vše úspěšně. Nechápu.Asi by mi pomohla rada jak zvolit některou ze seznamu neúspěšných aktualizací a provést pokus znovu. Anebo je třeba někde přímo zadat číslo jako KB3010788 ?