» Poradna » Web a internet

Jak importovat uložené záložky na začátek záložek již uložených?

Jak importovat uložené záložky na začátek záložek již uložených?Zdravím. Mám Windows 7. Exportoval jsem záložky, které mám na prohlížeči "Firefox Mozilla", verze 64.0.2, uložil jsem je do zvoleného adresáře ve formátu "bookmarks.html", protože jsem musel odstranit stávající operační systém, který mi hlásil systémovou chybu disku, ale nehlásil, že by chyběl nějaký soubor. Přeinstaloval jsem celý operační systém a nainstaloval všechny potřebné ovladače. Zavedl jsem si nějaké nové záložky a v záložkách pomocí funkce "Záložky - Zobrazit všechny záložky - Import a záloha - Importovat záložky z HTML", jsem ten uložený soubor "bookmarks.html", ty uložené záložky importoval zpět.Ale nyní ty nové záložky nemohu najít ani na začátku, ani na konci seznamu všech již uložených záložek. Prosím, nevíte, jde ty záložky importovat tak, aby se mi ty inportované záložky zařadili na začátek stávajících záložek, které tam již jsou?. Děkuji pánům z poradny - Mirek.

Odpovědi na otázku

Firefox na desktopu nepoužívám a ani nemám po ruce, ale nepochyboval bych o tom, že někam se ty záložky určitě importovaly, pouze se to chce důkladně podívat, kam přesně - dost možná do nějaké podsložky.

kde jsou to neporadím, ale na příště si nastavte synchronizaci záložek Firefoxu.V původním PC pak nemusíte nic zálohovat ani exportovat a jen se na novém přihlásíte stejným účtem.Je to v Možnostech / Účet Firefoxu"

Zaujímavé, ja exportujem záložky z firefoxu vo formáte bookmarks.json a natuty to funguje aj pri obnove.

Pánové, děkuji Vám za Vaše rady, zkusím s tím dnes něco udělat. Mirek