» Poradna » Ostatní

Jak importovat na iCloud z iPhonu jen některé fotky a videa

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaká možnost, jak z iPhonu zálohovat na iCloud do knihovny pouze některé fotky a videa? Mám v mobilu přes 60GB fotek a videí a plánuju si koupit 50GB úložiště na iCloudu a chtěl bych tam nahrát jen některé položky. Když ale zapnu synchronizaci, automaticky se začne nahrávat celá knihovna. Už jsem projel cele nastavení a nemůžu žádnou takovou možnost najít. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

No to je logické, cloud není záloha, kam by sis nahrál jen to, co chceš, ale je to synchronizace, která automaticky udržuje stejný stav v mobilu a na serveru. Takže ne, nejde to.

60GB fotek a videí ? A to musíš mít pořád u sebe v telefonu ?? Jinak řekl bych že se to dělá tak, že telefon synchronizuješ s itunes na Macu a pak z telefonu zrušíš to co uz máš odzálohované.. Tedy to budeš mít na počítači ale ne v telefonu a pak si to tam kdykoliv můžeš vrátit.