» Poradna » Programy

Jak ignorovat varování Eset Smart Security?

Zdravím,potřeboval bych poradit, jak nastavit antiviru Eset Smart Security 10.1.235.1, aby ignoroval varování a nezobrazoval žluté upozornění od Anti-Theft.Najednou mi začal zobrazoval, že notebook není optimalizovaný pro Anti-Theft. Problém je v tom, že nemám fantomový účet a mám ve Windows 10 zapnuté automatické přihlášení, což se mu nelíbí.Nevíte někdo, jak nastavit, aby tyto "problémy" ignoroval? Varování se začalo zobrazovat po poslední velké aktualizaci Windows 10 (aktualizace funkcí na Windows 10, verze 1709).Po zapnutí počítače se varování zobrazuje i v Centru akcí v systray, což mi vadí.Díky.

Odpovědi na otázku

ESS je zbytečný program jako všechny antiviry.Pokud jej chceš tak si s jeho problémy běž otravovat někoho jinýho, třeba podporu esetu, dyť je to placený program.

IMHO sis koupil bezpečnostní systém proto, aby Tě varoval v okamžiku, kdy pácháš bl.bosti.Jestli Ti to vadí:a/ nouzovka:vypnout AntiTheft = cesta do pekla -> za chvíli vypneš všechny moduly, když Tě budou varovat před Tvým nebezpečným počínáním;b/ zásadní řešení:1) vyházet bezpečnostní systémy;2) provozní OS do virtuálu s nastavením "Neuložit změny při ukončení" => budeš mít pracovní OS ve stále stejném stavu, i když budeš vyvádět ptákoviny.

Mne teda přijde ze je to pomůže jen tehdy pokud se chovas rozumné a jednou zacas ti to nejde ujede. V opačném případě je to sumak a stejně si to tam pustí sam.Jinak google na podobně dotazy dokáže najít odpověď.Taky jsem povoloval webove stranky, ne vše co eset blokuje je špatně, záleží na pohledu, třeba kvalitní zdroj warezu.

Stačilo říct, že prostě nevíte a to omáčku kolem jste si mohli nechat...

To myslíš tohle https://www.imgup.cz/image/Lm1C ale můžeš ho zkusit odinstalovat a znova nainstalovat.Ale uplná odinstalace aby si nepamatoval nastavení v PC.

nejlepší je šecky antiviráky vypnout protože dycky je to o uživatelovy neboly problem je mezi klávesnicí a židli Olda