Jak grabnout zvuk v AC3 či MP3 ve VirtualDubu ?

Nevíte někdo jak grabnout zvuk v AC3 či MP3 ve VirtualDubu , aby to přehrl stolní DVD Philips 737?
Nějak se mi tam v kompresi audio neobjevuje takováto volba...

Odpovědi na otázku

Musíš to lépe popsat.S čeho grabuješ a jestli ti jde jen o zvuk nebo o zvuk s obrazem atd.

inu grabuji přez starší Avermedia kartu z TV do DivX 5.05 se zvukem PCM, ale to mi nejde přehrát na stolním DVD Philips 737. Tak to potřebuji údajně hodit do AC3 nebo MP3, ale nějako se mi to tam nenabízí v okně komprese...

Načti ve Virt.D. grabnutý soubor co máš v MPEG4 a dej přímá kopie videa aby to s videem nic nedělalo a v audio nastav kompletní spracování zvuku,potom klepni na kompresi a nastav MP3 128/16/stereo.Musíš mít nainstal.nějaký mp3kodek.Nejlépe LAME MP3 3.92 nebo Franhofer Profi.a dej uložit.