» Poradna » Web a internet

Jak exportovat hesla z google účtu?

Chci uložit svá hesla, který není málo na to, abych to opisoval ručně. Tím spíš, že se musí pořád klikat na každé, po jednom... Mám na mysli ty, které jsou přístupné přes webové rozhraní na osobní stránce google account (ne Chrome). Je na to nějaký postup?díky za možnou raduPetr

Odpovědi na otázku

Ne hromadně do CSV to jde jen z Chrome

vím o chrome exportu. Ale tohle nejsou hesla z chrome, ale všechny, které se mi kdy uložili na cloud googlu automaticky. Tyhle nejdou ani najednou zobrazit, pouze po jednom. Kdyby to šlo, tak to udělám kopií textu z obrazovky.

Udělej si Sync do google Chrome a pak si to exportni do cvs

Sync nejde hesla v chrome prázdná v profilu na netu jsou jak na to